• IV.B liga icon arrow

Výsledky 14. kola Ligy starých pánov 40+

Autor: Lukáš Berec, Jozef Adamek Vytvorený dňa 9. 3. 2020
Mladší dorast - Poniky 10:8 (5:4)
Góly:  Miroslav Valigura 4, Vladimír Pavlík 2, Marek Holmík 2, Peter Vetrák, Miloš Mišány - Radovan Beňák 3, Walter Poliak 3, Ján Dvorovenko, Stanislav Smädo

Poniky ako vždy doposiaľ v tejto sezóne mávajú slabší začiatok a prvých pätnásť minút doslova spali.  Naopak Mladší Dorast bol na začiatku duelu správne nabudený čo aj gólovo zvýraznil  a viedol 5:1. Druhá časť prvého polčasu sa Poniky výrazne herne zdvihli a do polčasu znížili na rozdiel gólu. V druhom polčase dokonca vyrovnali, len škoda pre nich, že znova malou nekoncentrovanosťou dovolili súperovi odskočiť na tri góly, čo sa ukázalo ako rozhodujúce v tomto dueli. Aj keď sa im podarilo znížiť na rozdiel gólu, vyrovnať už nestihli.

Postreh zápasu: Výborný duel pre seba strhol Mladši Dorast.

Kefa - Team 76  20:2 (10:1)
Góly:  Daniel Kiedžuch 11, Peter Štulrajter 3, Pavol Gabaj 2, Milan Hrnčiar 2, Ivan Šúr 2  - Rado Lamper 2
ŽK: Róbert Sedláček

K tomuto duelu nie je čo dodať výsledok hovorí sám za seba. Kefa si so svojím súperom robila čo chcela a výrazným spôsobom svojho súpera predčila vo všetkých činnostiach.

Postreh zápasu: V zápase sa 11 gólmi presadil Daniel Kiedžuch

Kemada - Team Mix 5:13 (0:7)
Góly:  Imrich Turan 2, Róbert Čulok, Martin Dušička, Martin Sirági - Peter Stacho 8, Milan Patráš 2, Branislav Stacho, Ján Matyo, Marek Gašpar

Líder súťaže si bez problémov poradil s Kemadou. Team Mix bol vo všetkých činnostiach lepší a svojmu súperovi veľa toho nedovolil. Kanonier súťaže nenechal nič na náhodu a svojmu dnešnému súperovi sám nadelil 8 gólov, čím potvrdil jasnú dominanciu v tejto súťaže. Samozrejme treba vyzdvihnúť aj jeho dvorného nahrávača Mareka Gašpara, bez ktorého by určite až takýto výsledok nedosiahol. Obaja hráči priniesli do tejto súťaže obrovskú kvalitu. Tým určite nechcem znížiť výkony ostatných hráčov, ktorí ich výborne dopĺňajú.

Postreh zápasu: Team Mix potvrdil úlohu favorita.

Stretnutia rozhodoval: Ivan Sádovsky

Záverečné kolo sľubuje zaujímavé rozuzlenie súťaže, pretože o prvých troch priečkach sa rozhodne až v ňom!

Zostava kola:
brankár: Andrej Chrenka (Team Mix)
hráči: Walter Poliak (Poniky), Miroslav Valigura (Mladší Dorast), Daniel Kiedžuch (Kefa), Peter Stacho (Team Mix)

Upozornenie pre mužstvá:
Po skončení posledného kola bude o 20:30  hod v pohostinstve Bistro u Katky vyhodnotenie súťaže a malé pohostenie, na ktoré ste srdečne pozvaní a vítaní. Ďalej by so chcel informovať, že týždeň po skončení súťaže sa odohrajú zápasy  medzi našim majstrom a vicemajstrom a Zvolenským mini turnaj o Majstra stredoslovenského kraja, ktoré sa odohrá 21.3.2020 v telocvični Magurská v čase od 14:00 do 18:00 hod., na ktorý pozývam všetkých fanúšikov. Príďte podporiť našich zástupcov súťaže  ligy starých pánov +40!