• IV.A liga icon arrow
  • IV.B liga icon arrow

Výsledky 8. kola Zimnej TOP ligy

Autor: Lukáš Berec a Ivan Širka Vytvorený dňa 13. 6. 2020

8. kolo Zimnej TOP ligy nám prinieslo opäť vysoký výsledok v zápase Pustite Karola - Lobda, kde k víťazstvu 23:3 prispel Stanislav Václavík 14 gólmi. Bianconeri rozhodlo o svojom víťazstve 6:3 proti Xantu až v druhom polčase. Prekvapenie sa nezrodilo ani v zápase Pingošov, ktorí nezachytili úvod zápasu a prehrávali už 1:3, no do polčasu ešte stihli vyrovnať. Druhý polčas, najmä záver, už bol v ich réžii a pripísali si tri body do tabuľky. V zápase Nemce - FC Ridop sa zdalo, že po polčase je už rozhodnuté, keď Nemce prehrávali 2:6, no zaskočili favorita a vyrovnali v 44. minúte zápasu na 6:6. Záver však patril Ridopu, ktorý rozhodol o dôležitých troch bodoch gólmi Kútika a Rafanidesa. Galacticos mal voľno.

Vo vyrovnanej súťaži Zimnej TOP ligy je boj o prvé tri miesta zamotaný a o definitívnom poradí sa rozhodne až v poslednom kole.

Bianconeri - Xanto Team Zvolen 6:3 (1:1)
Góly: Dávid Slivka 2, Lukáš Berec 2, Richard Lupták, Peter Kvaltíny - Adrián Holic, Ján Beňadik, Michal Beňadik
ŽK: Ján Beňadik (Xanto Team)

Stretnutie rozhodoval: Jozef Adamek

FC Salve - Pingoši 4:9 (3:3)
Góly: Ján Kuník, Ladislav Ševčík, Martin Čižnár, Ivan Bernát - Peter Kollár 3, Vladimír Močáry 3, Peter Šipula 2, Lukáš Dvorský

ČK: Michal Dien

Stretnutie rozhodoval: Vladimír Kosec

Nemce - FC Ridop 6:8 (2:6)
Góly: Daniel Kiedžuch 2, Michal Janovec, Tomáš Kostiviar, Adam Filipko, Patrik Podkonický - Michal Čief 3, Róbert Kútik 3, Juraj Veselovský, Filip Rafanides

Pustite Karola - Lobda 23:3 (5:2)
Góly: Stanislav Václavík 14, Peter Zehnal 4, Tomáš Bartošík 3, Ivan Širka, Alec Szarowski - Ondrej Zrubák, Bohuš Balšianok, Marián Bobor