Aktuality

II. liga

Výsledky posledného kola

6. kolo

13.10.2017 17:00 FC Barumka 2 : 10 Poriadne Slipy (0:3)
Luděk Neuschl
Martin Mrváň 1
Michal Buzák 1
3 Michal Kováčik
2 Filip Sylvestr
2 Marcel Fraňa
2 Peter Vajo
1 Peter Palík
13.10.2017 18:00 FC Dan OsP 5 : 4 Hellius (2:3)
Luděk Neuschl
Vladimír Kušion 3
Peter Šulek 1
Michal Phanvan 1
Vladimír Kušion
1 Milan Longauer
1 Branislav Diško
1 Ivan Hák
1 Matej Lukaj
13.10.2017 19:00 Galacticos 6 : 4 2. MK Tami (4:2)
Luděk Neuschl
Patrik Tužinský 4
Richard Zmajkovič 1
Robert Greško 1
Robert Greško
Ondrej Majer
1 Jakub Tóth
1 Juraj Kamenský
1 Lukáš Hakel
1 Tomáš Konkoľ
Tomáš Konkoľ
13.10.2017 20:00 CF Slovenská Ľupča 1 : 3 ŠKP B200 (0:1)
Luděk Neuschl
Michal Lakomčík 1
Marián Laštiak
2 Marián Dirbák
1 Lukáš Kucbel
Roman Čipčala
13.10.2017 21:00 SKYY 14 : 9 Aquadux (5:5)
Luděk Neuschl
Lukáš Mesík 4
Pavol Mesík 3
Marcel Koctúr 3
Ján Puzio 2
Filip Koctúr 1
Filip Šávolt 1
Pavol Mesík
4 Michal Bíreš
2 Tomáš Libič
2 Dušan Vidiečan
1 Radovan Kulík
Radovan Kulík
14.10.2017 8:00 Nemce 2012 5 : 4 EFCE Brocak (3:1)
Vladimír Kosec
Tomáš Kostiviar 1
Filip Lietava 1
Erik Filipko 1
Adam Filipko 1
Marián Krnáč 1
2 Jaroslav Pĺžik
1 Martin Lišiak
1 Ján Brašeň
14.10.2017 9:00 IQ 5 : 2 Pingoši (4:2)
Vladimír Kosec
Peter Kvaltíny 2
Miroslav Kurjan 1
Andrej Ursíny 1
Erik Šulko 1
1 Adam Duriš
1 Peter Kollár
14.10.2017 10:00 Bežný štandard 7 : 2 FC Joga Bonito (4:0)
Vladimír Kosec
Andrej Homola 4
Peter Zehnal 1
Michal Brášeň 1
Patrik Strieš 1
2 Milan Medľa
14.10.2017 11:00 Erima "98" 3 : 5 FC Corgoň Pub Riečka (3:3)
Peter Dírer
Jaroslav Bulík 1
Roman Demian 1
Marek Mojžiš 1
2 Martin Karlík
1 Miroslav Necpal
1 Ivan Širka
1 Branislav Halupka
Jozef Náčin
Branislav Halupka


Nasledujúce kolo

7. kolo

21.10.2017 12:00 Aquadux : IQ Zápis o stretnutí
21.10.2017 13:00 Hellius : Galacticos Zápis o stretnutí
21.10.2017 14:00 Pingoši : Nemce 2012 Zápis o stretnutí
21.10.2017 15:00 ŠKP B200 : SKYY Zápis o stretnutí
21.10.2017 16:00 FC Corgoň Pub Riečka : Bežný štandard Zápis o stretnutí
21.10.2017 17:00 2. MK Tami : CF Slovenská Ľupča Zápis o stretnutí
21.10.2017 18:00 EFCE Brocak : FC Barumka Zápis o stretnutí
21.10.2017 19:00 FC Joga Bonito : FC Dan OsP Zápis o stretnutí
21.10.2017 20:00 Poriadne Slipy : Erima "98" Zápis o stretnutí